Aleksandar Vuković nie zagra już do końca sezonu

SAW
Dla „Vuko” ten sezon już się skończył.
Dla „Vuko” ten sezon już się skończył. Fot. Sławomir Stachura
W trzech ostatnich meczach sezonu Korona będzie musiała radzić sobie bez Aleksandara Vukovicia. Środkowy pomocnik kielczan rozgrywał dobry mecz przeciwko Lechii Gdańsk w środę, ale w ostatnich minutach musiał opuścić plac gry ze względu na uraz lewego kolana. Kontuzja okazała się poważna, gdyż najprawdopodobniej "Vuko" ma uszkodzone więzadła krzyżowe.

- Chciałem gwałtownie zmienić kierunek biegu i stało się. Nie sądziłem, że to coś tak poważnego, a jednak - mówi ze smutkiem "Vuko".

Vukovicia czekają jeszcze ostateczne badania, ale jeśli rzeczywiście potwierdzi się najgorsze i uszkodził więzadła w kolanie, to czeka go zabieg i minimum pół roku przerwy w treningach. "Vuko" rozgrywał dobre spotkanie przeciwko Lechii a gdy zszedł z boiska, bramkę dającą remis gdańszczanom zdobył Łukasz Surma, którym przez cały mecz opiekował się właśnie Vuković. W samej końcówce gola strzelił jeszcze Paweł Nowak i Lechia wygrała na Arenie Kielc 3:2.