Aleksandar Vuković: - Zabrakło nam odrobiny szczęścia

Dorota KUŁAGA
Pomocnik kieleckiej Korony Aleksandar Vuković po wczorajszym meczu z Lechem Poznań odczuwał spory niedosyt. Zwycięstwo nad "Kolejorzem" tym razem było bardzo blisko.

Aleksandar Vuković

Urodził 25 sierpnia 1979 roku w Banja Luka. Grał między innymi w Partizanie Belgrad, Legii Warszawa, Iraklisie Saloniki, z tego klubu trafił do Korony Kielce. Ma podwójne obywatelstwo - serbskie i polskie.

Dorota Kułaga: W drugiej połowie Lech dyktował warunki gry, ale wydawało się, że mimo wszystko utrzymacie to prowadzenie do końca meczu. Zabrakło niespełna dwóch minut doliczonego czasu gry...

Aleksandar Vuković: - Na pewno czujemy duży niedosyt. Nie pierwszy i myślę, że nie ostatni raz w końcówce straciliśmy bramkę, która dużo nas kosztuje. Trzeba to przyjąć godnie i grać dalej.

Mecz ułożył się bardzo dobrze, szybko zdobyliście bramkę, później drugą "do szatni". Wydawało się, że po przerwie będziecie kontrolować to, co dzieje się na boisku.

- Wydawało się. Mieliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Ale niesamowita bramka na 2:1 troszkę dodała skrzydeł Lechowi. Ale i tak goście nic nie stwarzali przez praktycznie drugą połowę. Sama końcówka to wielkie nieporozumienie ze zmianą, zostawiliśmy Henriqueza, który dał wrzutkę, ale piłka mu zeszła i wpadła do bramki. Nieraz takie sytuacje się zdarzają. Trzeba też powiedzieć, że dzisiaj w tej ostatniej sytuacji zabrakło nam odrobiny szczęścia.