Alicja Borek z KKL Kielce zdobyła brązowy medal w trójskoku na mistrzostwach Polski juniorek młodszych w Rzeszowie

Dorota Kułaga
Alicja Borek i trener Paweł Tietierin
Alicja Borek i trener Paweł Tietierin KKL Kielce
Świetnie spisała się Alicja Borek z KKL Kielce w pierwszym dniu Halowych Mistrzostw Polski juniorów (U20) i juniorów młodszych (U18), które od piątku odbywają się w Rzeszowie. Zdobyła brązowy medal w trójskoku.

Alicja Borek wywalczyła brąz w kategorii juniorów młodszych w trójskoku. Zawodniczka trenowana przez Pawła Tietierina uzyskała w piątej próbie 11.41 m, wynik ten jest jej rekordem życiowym. Złoty medal zdobyła Olga Szlachta ze Stali Ostrów Wielkopolski, która uzyskała rezultat 13,55 m.

Jak informuje portal www.la.kielce.com.pl poniżej oczekiwań wypadły juniorki młodsze KKL w skoku o tyczce. Natalia Biskupska zajęła szóste, a Zofia Jastrząb siódme miejsce.