Alit Ożarów odniósł zwycięstwo. Teraz wyjazd do Buska-Zdroju

KAR
Jakub Mażysz ustrzelił hat tricka dla Alitu Ożarów w meczu z Olimpią-Pogoń Staszów Kamil Markiewicz
W sobotnim spotkaniu czwartej ligi Alit Ożarów pokonał na własnym boisku Olimpię-Pogoń Staszów 3:0. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Wszystkie gole dla zwycięskiej drużyny strzelił Jakub Mażysz, który rozegrał bardzo dobre spotkanie.

Nie był on jedynym zawodnikiem, który dobrze zaprezentował się w tym pojedynku, ponieważ zapracowała na niego cała ożarowska ekipa walcząc zacięcie od pierwszej do ostatniej minuty.

To pierwsza wygrana Alitu w tym sezonie oraz pierwsza w ligowym spotkaniu, od kiedy trenerem zespołu jest Dariusz Pietrasiak.
Miejmy nadzieję, że to początek serii zwycięstw w wykonaniu ożarowskiej drużyny, bo od początku sezonu prezentowała się ona dobrze, ale nie szły za tym punktowe zdobycze.

- Mieliśmy przewagę w tym spotkaniu. Uważam, że mogliśmy wygrać wyżej. Cieszymy się z pierwszego zwycięstwa. Muszę przyznać, że zespół ze Staszowa grał przyzwoicie. Z pewnością z czasem zacznie on odnosić zwycięstwa - powiedział Dariusz Pietrasiak.

W niedzielę, o godzinie 16, Alit zmierzy się na wyjeździe w meczu siódmej kolejki ze Zdrojem Busko-Zdrój. Rywal ożarowskiej drużyny jest uważany za jednego z faworytów w walce o pierwsze miejsce w lidze i awans do trzeciej ligi. Zdrój z pewnością zrobi wszystko, aby wygrać, bo w minionej kolejce stracił punkty w meczu we Włoszczowie, przegrywając z tamtejszym Hetmanem 1:2.

(Źródło:vivi24)