Alit Ożarów po pięknym golu Woźniaka pokonał Wierną Małogoszcz w czwartej lidze

Piotr Stańczak
Archiwum
W spotkaniu dziesiątej kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej Alit Ożarów pokonał u siebie Wierną Małogoszcz 1:0.

Alit Ożarów – Wierna Małogoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Tomasz Woźniak 82.
Alit: Żytniewski – Cholewiński (70. Ciepliński), Skrobisz, Niziołek, Kiliański – Bełczowski, Woźniak, Kamiński, Kosno (55. Ziółkowski) – Czerwonka (61. Hołody), Mażysz (90. Kończyk).
Wierna: Gugulski – Malinowski, Bała, Mi. Kołodziejczyk, Foksa – Krzeszowski, Czarnecki, Ma. Kołodziejczyk, Krzyżyk – Wijas, Kraus (78. Bugno).
Sędziował: Krzysztof Dywan.

Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Tomasz Woźniak, który popisał się celnym strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów. - Początkowo mieliśmy przewagę, w drugiej połowie Wierna nas przycisnęła, ale opanowaliśmy sytuację. Zespół zadedykował zwycięstwo dwóm kolegom, którzy w piątek obchodzili urodziny - Piotrowi Sorbianowi (dwudzieste dziewiąte) oraz Kamilowi Cholewińskiemu (dwudzieste piąte) - mówił Tadeusz Baran, kierownik drużyny z Ożarowa.

- Alit odniósł zasłużone zwycięstwo, był o tę jedną bramkę lepszy. Do przerwy przeważali gospodarze, po zmianie stron uporządkowaliśmy naszą grę. O wyniku zdecydował stały fragment gry- relacjonował szkoleniowiec Wiernej Mariusz Lniany.