Alit Ożarów przegrał w pierwszym meczu kontrolnym ze Stalą Poniatowa. Hat-trick Jakuba Mażysza

Bartosz Wartałowicz
Alit Ożarów
Alit Ożarów przegrał 4:5 w pierwszym meczu kontrolnym ze Stalą Poniatowa. Zespół Pawła Rybusa po pierwszej połowie prowadził dwiema bramkami, ale rywal odwrócił wynik meczu w drugiej połowie.

Alit Ożarów przegrał w pierwszym meczu kontrolnym ze Stalą Poniatowa. Padło 9 goli

Stal Poniatowa - Alit Ożarów 5:4 (2:3)
Bramki: Jakub Mażysz 3, Michał Kamiński dla Alitu.

Alit: P. Kapsa - I. Wódz, Jasiński, Wawrylak, Stępień -Kamiński, Furman, J. Wódz , Bełczowski - Mażysz, J. Kapsa. oraz Rybiński, Soja, Stawiarski, Skrok, Paniec, Stefański.

Zespół z Ożarowa nie rozpoczął najlepiej cyklu sparingowego. Alit po pierwszej połowie prowadził 3:1, ale zmiennicy nie utrzymali poziomu zawodników z pierwszego składu i rywale odwrócili wynik. Na plus można ocenić skuteczność pod bramką rywali Jakuba Mażysza. Najskuteczniejszy piłkarz rundy jesiennej RS Active 4. Ligi zdobył 3 gole i potwierdził po raz kolejny dobrą formę strzelecką.

Bardzo ciekawy sparing, w którym nie brakowało emocji. Pierwsza połowa była pod nasze dyktando, co widać było po wyniku. W drugiej połowie widać było zmęczenie po moich zawodnikach. Rywal wykorzystał naszą słabszą grę w drugich 45 minutach i odwrócił wynik spotkania - powiedział Paweł Rybus, trener Alitu.