Alit Ożarów zagra z Hetmanem Włoszczowa

(KAR)
W sobotnim spotkaniu czwartej ligi, Alit Ożarów pokonał na własnym boisku Zdrój Busko-Zdrój 2:1. Do przerwy nasza drużyna przegrywała 0:1. Bramkę dla gości zdobył Mateusz Dziubek. Do wyrównania w 47 minucie doprowadził Michał Kamiński, a na prowadzenie nasz zespół w 57 minucie wyprowadził Kamil Stawiarski.

W sobotę, o godzinie 11, ożarowski zespół zmierzy się na wyjeździe z Hetmanem Włoszczowa. - Pojedziemy na to spotkanie w dobrych nastrojach. Mam nadzieję, że po zwycięstwie z liderem uda nam się zdobyć także trzy punkty na wyjeździe - mówił Piotr Chorab, trener Alitu, który będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy.