Alit Ożarów zmierzy się w Końskich z liderem czwartej ligi Neptunem

Kamil Markiewicz
Tomasz Woźniak (z prawej) zdobył zwycięską bramkę dla Alitu Ożarów w sobotnim spotkaniu z Partyzantem Radoszyce. Kamil Markiewicz
W sobotnim spotkaniu czwartej ligi Alit Ożarów pokonał na własnym boisku Partyzanta Radoszyce 2:1.

Do przerwy utrzymywał się remis 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 7 minucie gola strzelił Kacper Ziółkowski. W 36 minucie do wyrównania doprowadził Kuba Kos. W drugiej połowie długo toczyła się wyrównana walka. Końcówka zadecydowała o zwycięstwie gospodarzy. W 85 minucie zwycięskiego gola dla Alitu strzelił Tomasz Woźniak.

To piąte z rzędu zwycięstwo drużyny z Ożarowa na własnym obiekcie.

Przed ożarowskim zespołem jedno z najtrudniejszych spotkań w rundzie jesiennej. W niedzielę, o godzinie 13, w meczu piętnastej kolejki Alit zagra na wyjeździe z liderem rozgrywek Neptunem Końskie. W minionej kolejce konecka drużyna pokonała na wyjeździe Kamienną Brody 4:2. Neptun plasuje się na pozycji lidera z dorobkiem 33 punktów. Szósty w tabeli Alit traci do niego 10 punktów.