Andrzej Piaseczny w reklamie pokazuje swój piękny dom pod Kielcami [WIDEO]

Anna Bilska
Anna Bilska
- Nawet z reklamy potrafisz zrobić hit - piszą fani pod filmem, w którym Andrzej Piaseczny reklamuje odnawialne źródła energii. W filmie, poza instalacją fotowoltaiczną, zobaczymy piękną posiadłość artysty w Górach Świętokrzyskich.

- Nasza ekipa instalatorska odwiedziła Andrzeja Piasecznego. Efektem tej wizyty jest piękna instalacja gruntowa i… video, w którym Artysta opowiada o kontakcie z naturą, ekologii i byciu w porządku wobec siebie samego - pisze ekipa Columbus Energy.

W filmie Andrzej Piaseczny oprowadza widzów po swojej posiadłości w powiecie kieleckim, ale też opowiada o swoim miejscu na Ziemi. - Wybór miejsca zamieszkania jest konsekwencją mojego stylu życia. Dużą ilość czasu spędzam poza domem, więc kiedy do niego wracam, chcę być jak najbliżej domu, ziemi, natury, przyrody. Mieszkam w tym miejscu prawie 20 lat - wspomniał piosenkarz.

Zobaczcie i posłuchajcie, co jeszcze opowiedział o swoim domu pod Kielcami oraz o tym, jak ważna jest ochrona środowiska, nie tylko dla nas samych, ale też dla przyszłych pokoleń.

Kobiety w MMA. Płeć nie taka słaba. WYWIAD

Wideo

Dodaj ogłoszenie