Awans piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball Kielce w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

Patryk Ptak/Suzuki Korona Handball Kielce
W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet, Zgoda Ruda Śląska przegrała z Suzuki Koroną Handball Kielce.

ZOBACZ>>> Piękne piłkarki ręczne na zdjęciach - zobacz wyjątkową sesję Suzuki Korony Handball Kielce

Zgoda Ruda Śl. - Suzuki Korona Handball Kielce 27:38 (11:19)
Suzuki Korona Handball: Hibner, Szplit - Zygadlewicz, Zimnicka 4, Pastuszka 9, Młynarska-Papaj 6 (4), Gliwińska 6, Staszewska, Herman 2, Skowrońska 3, Piwowarczyk 1, Rosińska 6, Kędzior 1.

Spotkanie przedostatniej drużyny grupy B pierwszej ligi (Zgoda) z wiceliderem grupy C (Suzuki Korona Handball) przebiegało z wyraźną przewagą drużyny gości. W pierwszej fazie meczu był on jeszcze wyrównany, ale od 20 minuty kielczanki rzuciły sześć bramek z rzędu. Po przerwie przewaga drużyny trenera Pawła Tetelewskiego była jeszcze wyraźniejsza - w 36 minucie było 23:12, a w 55 - 35:22.