Aż dziewięć bramek padło w Rudkach. GKS przegrał ze Zdrojem Busko-Zdrój 3:6 [ZDJĘCIA]

dor
Aż dziewięć bramek padło w czwartoligowym meczu GKS Rudki ze Zdrojem Busko-Zdrój. Gospodarze przegrali 3:6. GKS Rudki - Zdrój Busko-Zdrój 3:6 (1:2) Bramki: Bartosz Wiecha 33, 57, Kacper Wiecha 78 - Adam Zawierucha 10, 50, Jan Kowalski 36, 52, Mateusz Janiec 67, Norbert Sinkiewicz 75.GKS: Rafalski - Broniś, Gawlik, Gryz, Dulak - B. Wiecha (85. Borowiec), Kołodziej, Maniara (46. K. Wiecha), R. Dawidowicz, Hajduk - Lipski.Zdrój: Szcześniak - Bandura (60. Florczyk), Mateusz Zawadzki (89. Boś), Mika (80. Guca), Pietras - Karasek, Kowalski (73. Sinkiewicz), Ł. Zawadzki, Michał Zawadzki (75. Bracisiewicz) - Janiec, Zawierucha.Od 63 minuty gospodarze grali w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Radosław Dawidowicz. Wykorzystał to zespół Zdroju. (dor) Zdjęcia Rafał Roman
Aż dziewięć bramek padło w czwartoligowym meczu GKS Rudki ze Zdrojem Busko-Zdrój. Gospodarze przegrali 3:6.

GKS Rudki - Zdrój Busko-Zdrój 3:6 (1:2)

Bramki: Bartosz Wiecha 33, 57, Kacper Wiecha 78 - Adam Zawierucha 10, 50, Jan Kowalski 36, 52, Mateusz Janiec 67, Norbert Sinkiewicz 75.

GKS: Rafalski - Broniś, Gawlik, Gryz, Dulak - B. Wiecha (85. Borowiec), Kołodziej, Maniara (46. K. Wiecha), R. Dawidowicz, Hajduk - Lipski.

Zdrój: Szcześniak - Bandura (60. Florczyk), Mateusz Zawadzki (89. Boś), Mika (80. Guca), Pietras - Karasek, Kowalski (73. Sinkiewicz), Ł. Zawadzki, Michał Zawadzki (75. Bracisiewicz) - Janiec, Zawierucha.

Od 63 minuty gospodarze grali w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Radosław Dawidowicz. Wykorzystał to zespół Zdroju.