AZS Politechnika przegrała z MOSiR Bochnia

/MAT/
AZS Politechnika przegrała z MOSiR Bochnia w meczu II. ligi piłkarzy ręcznych

AZS Politechnika Świętokrzyska - MOSiR Bochnia 22:31, 16:15

AZS Politechnika: Godzwon, Smagór - Styrna 6, Zdrojkowski 2, Zacharski, Lenty 2, Kwieciński 1, Pluciński, Nowakowski, Banach 2, Rutecki 3, Rączka 2, Kuraś 1, Żaba-Żabiński, Glita 3, Kurek.

Do przerwy akademicy prowadzili z wiceliderem tabeli wyrównany bój. Losy meczu rozstrzygnęły się między 41, a 53 minutą spotkania. Okres ten zespół Pawła Sieczki przegrał 1:6, a na tablicy wyników zrobiło się 19:26. Ponadto kielczanie zanotowali aż 6 dwuminutowych kar, a rywale w całym meczu wykonywali 8 rzutów karnych (7 wykorzystali).

W innych meczach: Wanda Kraków - MTS Chrzanów 22:27 (13;16), Grunwald Ruda Śl. - Orzeł Przeworsk 32:24 (17:13). KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - Juvenia Rzeszów 45:20,, Vive Targi II Kielce - Wisła Sandomierz 36:32.

1. KSZO 5 10 179-107
2. Bochnia 5 10 168-119
3. Chrzanów 5 10 169-129
4. WISŁA 5 4 146-145
5. Wanda 5 4 126-125
6. Grunwald 5 4 151-154
7. POLITECHNIKA 5 4 112-124
8. VIVE TARGI II 5 2 153-189