AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Radiator$ Stąporków. Kielczanie odebrali puchar za awans. Zobacz wideo

Bartosz Wartałowicz
od 16 lat
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała 1:2 z Radiator$ Stąporków w meczu 2 kolejki A klasy grupy 1. Zobacz zdjęcia, relację z meczu oraz wideo.

AZS Politechnika Świętokrzyska przegrała w doliczonym czasie gry z Radiator$ Stąporków

Politechnika Świętokrzyska Kielce - Radiator$ Stąporków 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Bębas 55 - Michał Małecki 22, Mateusz Cieślik 90+1

Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania

Przed meczem, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - Mirosław Malinowski wręczył kapitanowi AZS Politechniki Świętokrzyskiej puchar oraz voucher za awans do klasy A.

Maciej Cender

Spotkanie było dosyć wyrównane, jednak ze wskazaniem na gospodarzy, którzy częściej próbowali utrzymywać się przy piłce. W 22 minucie gola zdobyli jednak goście, a jego autorem był Michał Małecki. Piłkarze Politechniki ruszyli do odrabiania strat, ale defensywa Radiator$a czujnie zapobiegała zagrożeniom pod własną bramką. Kielczanie do drugiej połowy przystąpili podwójnie zmotywowani i w 55 minucie było już 1:1. Kapitalnie z około 12 metra przymierzył Tomasz Bębas - piłka powędrowała w samo okienko, nie dając szans bramkarzowi.

W końcówce mecz toczył się głównie w środku pola. Oba zespoły praktycznie opadły już z sił, ale w 90 minucie po statycznej akcji, zakończonej interwencją bramkarza, najbardziej przytomny w polu karnym okazał się Mateusz Cieślik, który dobił piłkę do niemal pustej bramki i zapewnił drużynie ze Stąporkowa 3 punkty.