AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Victorią Mniów. W meczu padło 6 goli. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
od 16 lat
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała w meczu z Victorią Mniów 2:4. Po czterech kolejkach gospodarze mają zaledwie jeden punkt. Dla zespołu z Mniowa była to pierwsza wygrana w lidze w sezonie 2023/2024.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Victorią Mniów w meczu A klasy grupy 1. Padło aż 6 goli

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Victoria Mniów 2:4 (2:2)
Bramki: Jakub Bartyzel 3, Paweł Anioł 42 - Wiktor Wołczyk 21, Wiktor Kamont 29, Yordan Saavedra 67, 79

Zobacz zdjęcia z meczu

W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy zdobyli gola już w 3 minucie, po trafieniu Jakuba Bartyzela. Goście odpowiedzieli dwiema bramkami, autorstwa Wiktora Wołczyka i Wiktora Kamonta, ale Politechnika wyrównała jeszcze przed przerwą. Błąd bramkarza Victorii Mniów wykorzystał Paweł Anioł. Druga połowa to był koncert Yordana Saavedry, który zdobył dwa gole, a każdy jego rajd był zagrożeniem dla defensywy zespołu AZS Politechniki Świętokrzyskiej, prowadzonej przez trenera Artura Obarzanka.