AZS WSBiP KSZO Ostrowiec - Wieżyca 2011 Stężyca 2:3 (zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
Siatkarki AZS WSBiP KSZO Ostrowiec przegrały na własnej hali z Wieżycą 2011 Stężyca w pięciu setach w czwartej rundzie siatkarskiego Puchar Polski.

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec - Wieżyca 2011 Stężyca. Relacja live

- zobacz zapis

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec - Wieżyca 2011 Stężyca 2:3 (24:26, 25:15, 28:26, 23:25, 8:15)

AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk (3), Brojek (18), Kosiorowska (14), Buławczyk (17), Starzyk-Bonach (15), Ślęzak (19), Soja (libero) oraz Świerszcz (1), Dydak (2).

Wieżyca: Kasprów, Wilczyńska, Wójcik, Ryznar, Theis, Hohn, Jagodzińska (libero) oraz Kurdziuk, Jasińska, Lenz, Reszka, Łysiak.

Sędziowali: Anna Banaś i Paweł Zajc. Widzów: 150.

W pucharowej potyczce IV rundy Pucharu Polski z Wieżycą Stężyca lepsze okazały się przyjezdne. Ostrowczanki zdołały wygrać tylko drugiego i trzeciego seta. W decydującym tiebreaku uległy rywalkom do 8. Tym razem szwankowało zarówno przyjęcie, jak i atak. Do tego doszło sporo błędów własnych. - Chyba za dobrze nam szło w poprzednich meczach i teraz będziemy musieli poświęcić trochę czasu, by wrócić ponownie na właściwe tory - podsumował z przekąsem trener Dariusz Parkitny.