Bardzo ważne zwycięstwo futbolistek Moravii

/dor/
Futbolistki Moravii wzbogaciły się o trzy punkty.
Futbolistki Moravii wzbogaciły się o trzy punkty. Archiwum klubu
W drugiej lidze piłki nożnej kobiet bardzo ważne zwycięstwo w walce o utrzymanie w drugiej lidze odniosły futbolistki Moravii Morawica. 1:0 pokonały Starówkę Nowy Sącz

Moravia Morawica - Starówka Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Bramka: Marlena Kasprzyk 32.

Moravia: Wałek - Dziewięcka, Szumska, Gotowiecka, Kmita - Michta, Kamela, Olesińska, Kowalczyk - Pawlik - Kasprzyk.
- Dziewczyny zagrały bardzo dobry mecz. Jestem zadowolona ich gry i zaangażowania. Udowodniły, że są mocnym zespołem i należy nam się druga liga - mówiła Maria Tarczyńska, trener Moravii.

Zwycięska bramkę w 32 minucie zdobyła Marlena Kasprzyk. Na bramkę gości strzelała Katarzyna Michta, bramkarka odbiła piłkę, a skuteczną dobitką popisała się Kasprzyk. Jak się później okazało, było to trafienie na wagę niezwykle cennych trzech punktów. - Już do przerwy mogłyśmy prowadzić trzema, czterema brankami. Dobrze, że udało się strzelić jednego gola i mamy zwycięstwo. Dalej walczymy o utrzymanie - dodała Maria Tarczyńska.