Bartosz Kwiecień: - Mecz z Arką "siedzi" w głowach piłkarzy Korony. Ja też miałem jechać na Narodowy

dor
Bartosz Kwiecień w dobrym nastroju wyjeżdżał z Kielc po meczu Korona - Jagiellonia. Fot. Krzysztof Krogulec
Korona Kielce przegrała z Jagiellonią Białystok 0:3 w meczu Lotto Ekstraklasy. Udany powrót do Kielc zaliczył Bartosz Kwiecień, były piłkarz Korony, obecnie gracz Jagiellonii.

-Cały czas walczymy o mistrzostwo Polski, nie składamy broni - mówił po spotkaniu Bartosz Kwiecień, wychowanek Juventy Starachowice, obecnie piłkarz Jagiellonii. -Uważam, że ta walka będzie. Jeśli chodzi o sam mecz, to w pierwszej połowie Korona dobrze grała, utrzymywała się przy piłce. My źle się ustawialiśmy. W przerwie trener nakreślił nam, co musimy zmienić i dało to efekty. Mecz bardzo ciężki i szacun dla drużyny, że takie spotkanie wygrała. Jeśli chodzi o Koronę, to chyba ten mecz Pucharu Polski z Arką Gdynia siedzi jeszcze w głowach zawodników. Ja też myślałem, że Korona wygrana i zagra w finale. Myślałem o tym, żeby jechać na Narodowy. Korona przegrała, taka jest piłka. Ale dziś do momentu zdobycia przez nas pierwszej bramki mecz był wyrównany - dodał Bartosz Kwiecień.