Bartosz Papka z GKS Zio-Max Nowiny został Piłkarzem 31. Kolejki w Hummel IV lidze. Zdobył bramkę i miał duży udział w wygranej z Nidą

Dorota Kułaga
Piłkarz GKS Zio-Max Nowiny Bartosz Papka został Piłkarzem 31. Kolejki w Hummel IV lidze. Zdobył pierwszą bramkę i miał duży udział w zwycięstwie z Nidą Pińczów 3:0.

-Bartek rozegrał bardzo dobry mecz, podobnie jak Radek Szmalec. Zdobył pierwszą bramkę, która miała duży wpływ na przebieg spotkania. Wyszliśmy na prowadzenie, mieliśmy więcej przestrzeni na boisku i efektem tego były kolejne dwa trafienia. Bramka, którą zdobył Bartek, padła po ładnej akcji - mówił nam Mariusz Ludwinek, trener GKS Zio-Max Nowiny.

Drużyna z Nowin wygrała z Nidą 3:0, Bartosz Papka zdobył bramkę w 60 minucie, drugie trafienie w 86 minucie zanotował Szymon Kot, a trzecie w 90 minucie Jakub Olearczyk.

Bartosz Papka jest wiodącą postacią zespołu z Nowin w ofensywie. Ma 28 lat, na koncie cztery mecze w ekstraklasie w barwach Korony Kielce.