Beniaminek wygrał na inaugurację (zdjęcia)

/KAR/
Robert Radek (z lewej), który przeszedł w przerwie letniej z GKS Górno, do Nidzianki Bieliny, zdobył bramkę dla swojego nowego zespołu w spotkaniu z LZS Samborzec. Fot. Kamil Markiewicz
W sobotnim, inauguracyjnym meczu klasy okręgowej beniaminek rozgrywek Nidzianka Bieliny pokonał na własnym boisku LZS Samborzec 2:0.

Nidzianka Bieliny - LZS Samborzec 2:0 (2:0), Rafał Kowalczyk 8, Robert Radek 44.

Nidzianka: Iwan - Bąk, Satro (80 Daniel Kobus), Mateusz Pindral, Marcin Pindral (15 Kobyłecki, 85 Chlewicki) - Maciejski, Kowalczyk, Buras, Adamczyk - B. Sot, Radek.

LZS: Radzimowski - B. Lebida (75 Zioło), Syguła, Koryciński, Chmiel (46 Lamch) - Maciej Kiliański, Marcin Kiliański, Gawroński, J. Kuśmira (46 Trześniewski) - Olech, M. Lebida (85 Ogrodnik).

Już 8. minucie po strzale z 20 metrów Rafał Kowalczyk pokonał golkipera gości i Nidzianka objęła prowadzenie. Jeszcze przed przerwą, w 44. minucie po indywidualnej akcji Rafał Kowalczyk dośrodkował w pole karne, tam piłkę przejął Robert Radek, który uderzeniem z 6 metrów umieścił futbolówkę w siatce.