Biegacze z Ostrowca ukończyli Maraton Warszawski

Redakcja
Tegoroczny 34. Maraton Warszawski ukończyło kilku biegaczy z Ostrowca. Na najwyższej pozycji- 3204- zameldował się Kamil Biernacki, który pokonał trasę w 4:10:54.

Nieco wolniej niż przed rokiem biegł Grzegorz Skalski. Ostrowczanin rok temu był 2622 w czasie 4:26:41, natomiast w tym minął linię mety jako 4380, a jego czas to 4:29:49. Ponad 4 godziny i trzy kwadranse - 4:46:08- potrzebował na osiągnięcie mety Sławomir Chmioła, którego sklasyfikowano na 5216. miejscu. Pokonać 42 195 metrów udało się także Piotrowi Zdybskiemu. Uczynił to w czasie 5:33:20, który dał mu 6518. miejsce. Na linii startu tegorocznej imprezy stanęło 6913 osób, a 6813 zawodników ukończyło bieg w wyznaczonym limicie czasowym.