Bieganie. Tomasz Gawroński z Jędrzejowa zajął pierwsze miejsce w Biegu Niepodległości w Miechowie. Zobacz zdjęcia

Damian Wiśniewski
Tomasz Gawroński (w środku) odniósł kolejny sukces
Tomasz Gawroński (w środku) odniósł kolejny sukces facebook.com / archiwum prywatne
Znany jędrzejowski biegacz, Tomasz Gawroński, wygrał niedawno Bieg Niepodległości, który odbył się w Miechowie. Zawodnicy rywalizowali na dystansie jedenastu kilometrów.

- Wygrałem bieg Niepodległości w Miechowie na 11km czas 45.50 min z bardzo dużą przewagą. Pogoda piękna, trasa górzysta i trudny leśny teren. Pozdrawiam wszystkich Kibiców - napisał zawodnik po biegu na swoim profilu na portalu facebook.com.

Tomasz Gawroński, to znany jędrzejowski biegacz. W maju 2022 roku zdobył srebro na maratonie w trakcie Letnich Igrzysk Olimpijskich Niesłyszących w Brazylii. We wrześniu zdobył dwa srebra podczas Mistrzostw Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce.

Przed paroma tygodniami zajął również pierwsze miejsce podczas Cracovia Półmaratonu Królewskiego w kategorii niesłyszących.