Bilardowe "złoto" dla Kasi, "srebro" dla Oliwii

/SAW/
Katarzyna Wesołowska z Nosanu Kielce  ma już złoty i srebrny medal mistrzostw Polski rozgrywanych w podkieleckiej Bilczy.
Katarzyna Wesołowska z Nosanu Kielce ma już złoty i srebrny medal mistrzostw Polski rozgrywanych w podkieleckiej Bilczy. Fot. Sławomir Stachura
Katarzyna Wesołowska z Nosanu Kielce zdobyła mistrzostwo Polski w odmianie 9 bil w turnieju rozgrywanym w podkieleckiej Bilczy. W finale Kasia pokonała 6:5 swoją klubową koleżankę Oliwię Czupryńską, aktualną mistrzynię świata juniorek.

To drugi medal Kasi Wesołowskiej w rozgrywanych w Bilczy mistrzostwach Polski , gdyż w czwartek zdobyła "srebro" w odmianie 8 bil. Wesołowska zdobyła złoty medal po dwóch latach przerwy.
Słabiej w "dziewiątce" wypadli panowie z Nosanu. Karol Skowerski i Bartosz Rozwadowski zajęli piąte miejsca. Triumfował Mateusz Śniegocki ( BC Mario Tournament Champion Mikołów )

Mistrzostwa kończą się w niedzielę. W sobotę zostaną rozdane medale w odmianie 10 bil, a w niedzielę w 14/1.