Boisko Tęczy Gowarczów już po zabiegach regeneracyjnych [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Miłosz Skiba
Wykorzystując przerwę między sezonową przerwę zregenerowano murawę na boisku Tęczy Gowarczów.

Regeneracja boiska polegała na wertykulacji, piaskowaniu oraz wymianie zniszczonych fragmentów murawy w polu bramkowym. Ponadto systematyczne podlewanie, koszenie oraz nawożenie profesjonalnym nawozem pozwala zachować dobry stan techniczny nawierzchni.

Klub Sportowy Tęcza Gowarczów w sezonie 2020/2021 zajął bezpieczne 9 miejsce z dorobkiem 29 pkt. Najlepszym strzelcem drużyny został Grzegorz Gałązka, który strzelił 15 bramek. Niestety kontuzja zawodnika w połowie rundy wiosennej uniemożliwiła poprawienie dorobku bramkowego.

Drużyna do nowego sezonu rozpoczęła przygotowania od 16 lipca a pierwszy mecz ligowy rozegra 21 sierpnia na wyjeździe z Orliczem II Suchedniów. W między czasie rozegrała dwa sparingi. Przegrała z Kasztelanem Żarnów 3-5 i wygrała 2-1 z piłkarzami Radiators Stąporków.

14 sierpnia w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu województwa na wyjeździe z Tęcza Gowarczów przegrała 1-3 z Polonią Białogon.