Bramka Tomasza Lipskiego w doliczonym czasie i wygrana GKS Rudki z Alitem Ożarów 1:0 [ZDJĘCIA]

dor
W meczu czwartej ligi GKS Rudki wygrał u siebie z Alitem Ożarów 1:0 (0:0). Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry, dokładnie w 92 minucie, zdobył Tomasz Lipski.GKS: Bzymek - Płusa, Gawlik, Dulak, Broniś, K. Wiecha (46. Urban), Hajduk (30. Kołodziej), B. Wiecha, Gryz, Kaczmarek Ż (85. Borowiec), Lipski.Alit: Saracen - Nowak, Stępień (46. Piotr Kiljański), Paweł Kiljański, Praga, Czerpak (74. Brociek), Poński Ż, Kosno, Piechniak, Gardynik (62. Kończyk), Cichocki.- Po przerwie, graliśmy lepiej. Rywal był groźny w kontratakach. Na szczęście nie dopuściliśmy do zbyt wielu akcji w polu karnym Adriana Bzymka. W końcu szczęście uśmiechnęło się do nas. Chciałem serdecznie podziękować zespołowi za walkę, zaangażowanie i grę do końca. Za taką postawę zostaliśmy dzisiaj nagrodzeni – mówił dla klubowego Fanpage'u Janusz Cieślak, trener GKS Rudki. (dor) Zdjęcia Rafał Roman
W meczu czwartej ligi GKS Rudki wygrał u siebie z Alitem Ożarów 1:0 (0:0). Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry, dokładnie w 92 minucie, zdobył Tomasz Lipski. GKS: Bzymek - Płusa, Gawlik, Dulak, Broniś, K. Wiecha (46. Urban), Hajduk (30. Kołodziej), B. Wiecha, Gryz, Kaczmarek Ż (85. Borowiec), Lipski. Alit: Saracen - Nowak, Stępień (46. Piotr Kiljański), Paweł Kiljański, Praga, Czerpak (74. Brociek), Poński Ż, Kosno, Piechniak, Gardynik (62. Kończyk), Cichocki.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani