"Brąz" Aleksandry Karoń

/KAR/
Zawodnicy Karimy Prząsław, którzy wzięli udział w mistrzostwach Polski juniorów i młodzieżowców w Węgierskiej Górce. Na zdjęciu od lewej: Jędrzej Karoń, Aleksandra Karoń i Paweł Olszewski. Fot. archwium prywatne
W weekend w Węgierskiej Górce odbyły się halowe mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców. Brali w nich udział zawodnicy Karimy Prząsław.

(fot. Fot. archiwum prywatne)

W kategorii łuków bloczkowych startowali nasi juniorzy: Aleksandra Karoń i Paweł Olszewski.

Aleksandra Karoń, która była trzecia w kwalifikacjach uzyskując 524 punktów, w rundzie finałowej utrzymała trzecią pozycję i zdobyła brązowy medal. Paweł Olszewski, który wygrał kwalifikacje z wynikiem 545 punktów (ustanawiając rekord życiowy), zajął ostatecznie czwarte miejsce. W mikście Aleksandra Karoń i Paweł Olszewski uplasowali się czwartej pozycji.

Jedyny startujący młodzieżowiec Karimy, Jędrzej Karoń zajął 30 miejsce z wynikiem 455 punktów.