Brązowy medal Piotra Szymańskiego na Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach

/dor/
We Włodawie odbyły się II Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W turnieju stratowało 161 zawodników z 43 klubów z całej Polski.

Brązowy medal dla województwa świętokrzyskiego zdobył Piotr Szymański z Czarnych Połaniec w wadze 53 kg. - Walkę o "brąz" wygrał pewnie, kładąc na łopatki reprezentanta Slavii Ruda Śląska - powiedział Tadeusz Szkwarek, trener Czarnych.

Dodajmy, że wychowanek połanieckiego klubu Karol Czegus zdobył medal złoty w kategorii 47 kg. Obecnie zawodnik ten reprezentuje barwy klubu Suples Kraśnik przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kraśniku.