Bucovia Bukowa zagra u siebie z Grodem Ćmińsk o zwycięstwo

KAR
Bucovia Bukowa przegrała w wyjazdowym meczu z Zenitem Chmielnik. W bramce Bucovii stanął Daniel Chojnecki fanpage Bucovia Bukowa
W niedzielnym spotkaniu klasy okręgowej Bucovia Bukowa uległa na wyjeździe wiceliderowi rozgrywek Zenitowi Chmielnik 1:3. Do przerwy goście przegrywali 0:1. W 55 minucie do remisu 1:1 doprowadził Łukasz Bąk. Gospodarze nie dali za wygraną zdobywając kolejne bramki.

- Pojechaliśmy do Zenitu osłabieni, tylko z dwoma rezerwowymi zawodnikami. Brak zmieników zaważył na wyniku, ponieważ od 70 minuty nasza gra stanęła. Zenit miał od tego momentu dużą przewagę - mówił Michał Jamrozik, grający trener Bucovii.

W niedzielę, o godzinie 15, w meczu dziewiątej kolejki Bucovia zmierzy się na własnym boisku z Grodem Ćmińsk. W minionej kolejce rywale ekipy z Bukowej ulegli na własnym boisku Świtowi Ćmielów 1:2. Zespół z Ćmińska po ośmiu kolejkach jest piętnasty, czyli przedostatni w tabeli z dorobkiem zaledwie 4 punktów. Bucovia jest jedenasta z 6 punktami na koncie. W niedzielę trener Michał Jamrozik będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy.

(Źródło: Agencja Informacyjna Polska Press)