Bucovia przegrała sparing z Piaskowianką, wrócił Patryk Mietelski

/dor/
archiwum
Piłkarze Bucovii Bukowa w ostatni weekend rozegrali sparing z Piaskowianką Piaski. Przegrali 2:5 (1:4).

Bramki dla zespołu z Bukowej zdobyli Marcin Ptak i Łukasz Bąk z karnego. Bucovia zagrała w składzie: D. Mierzwa - B. Stefańczyk, Sielecki, Jamrozik, M. Mierzwa - M. Bąk, J. Bąk, K. Stefańczyk, R. Tatar, Ptak, Sójka oraz Ł. Bąk, M. Bąk. - Pierwszą połowę zagraliśmy fatalnie, zarówno w obronie, jak i w ataku. Po przerwie było już lepiej. Ta część gry skończyła się wynikiem 1:1. Mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki, nie wykorzystaliśmy jeszcze jednego rzutu karnego - mówił nam Tomasz Tatar, trener zespołu z Bukowej.

Następny sparing jego podopieczni rozegrają w niedzielę. Zmierzą się z Unią Małogoszcz. O której rozpocznie się ten mecz - informujemy na WWW.ECHODNIA.EU Jeśli chodzi o zmiany kadrowe w drużynie Bucovii, to wrócił Patryk Mietelski. Wcześniej występował w Bolminie, a ostatnio miał przerwę w występach na boisku. Teraz wznowił treningi i w rundzie wiosennej będzie występował w zespole z Bukowej.