Byliście na meczu Staru Starachowice z Podlasiem Białą Podlaską? Szukajcie się na zdjęciach

Wojciech Buras
Kibice Staru mogą czuć niedosyt. Zobacz zdjęcia z trybun, jak wspierali swoją drużynę. Marcin Słoka
Star Starachowice zremisował z Podlasiem Białą Podlaską 1:1 w meczu dwunastej kolejki III Ligi. Kibice gospodarzy mogą czuć niedosyt z końcowego wyniku. Ich drużyna grała w przewadze od 69 minuty, a goście zdołali zdobyć bramkę i uratować punkt na ciężkim terenie w Starachowicach.

Zdjęcia kibiców z meczu Star Starachowice - Podlasie Biała Podlaska

Star dość szybko objął prowadzenie. Już 12 minucie Przemysław Śliwiński zdobył bramkę po dośrodkowaniu Macieja Styczyńskiego. Gospodarze byli stroną przeważającą. W 69 minucie czerwoną kartkę obejrzał Miłosz Pacek z Podlasia. Gdy wydawało się, że zespół ze Starachowic dotrzyma prowadzenie do końca, bramkę strzelił Szymon Kamiński i pomógł swojej drużynie wywalczyć remis. - Straciliśmy gola po rzucie wolnym, który naszym zdaniem nie powinien zostać gościom przyznany - mówił Tadeusz Krawiec, trener Staru.

Zobacz zdjęcia kibiców

Kibice Staru mogą czuć niedosyt z końcowego rezultatu. Kolejny domowy mecz zespołu ze Starachowic odbędzie się 28 października z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.