Cenna wygrana Wisły Sandomierz z JKS

minos
Wisła przed zwycięskim meczem z JKS 1909 Jarosław.
Wisła przed zwycięskim meczem z JKS 1909 Jarosław. Wisła Sandomierz/ Facebook
W trzecioligowym meczu piłkarskim Wisła Sandomierz wygrała na wyjeździe z JKS 1909 Jarosław 2:0. To druga wygrana w drugim meczu pod wodzą trenera Grzegorza Wesołowskiego.

JKS 1909 Jarosław – Wisła Sandomierz 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Jarosław Piątkowski 4, 0:2 Maciej Ziółek 41.
Wisła: Drzymała - Korona, Wilk, Górski Ż, Ziółek Ż – Piątkowski Ż, Nikanowycz, Mokrzycki, Juda (80. Siepierski) – dropsa (89. Jakóbczyk), Piechniak (64. Sudy).

W trakcie rozgrzewki kontuzję zgłosił Michalski i w ostatniej chwili zastąpił go Dropsa. Wisła zagrała mądrze i konsekwentnie. W 4 minucie objęła prowadzenie po strzale Jarosława Piątkowskiego. W 41 minucie drugą bramkę zdobył Maciej Ziółek, co wprowadziło więcej spokoju w poczynania zespołu prowadzonego przez Grzegorza Wesołowskiego. Po przerwie Wisła kontrolowała przebieg spotkania i odniosła zasłużone i niezwykle cenne zwycięstwo.