PST
Neptun Końskie rozegrał kolejne sparingi. Przy piłce Karol Armata.
Neptun Końskie rozegrał kolejne sparingi. Przy piłce Karol Armata. Piotr Stańczak
W sobotę kolejne mecze kontrolne rozegrały nasza czwartoligowe zespoły.

Neptun Końskie zremisował u siebie z występującą w czwartej lidze mazowieckiej Szydłowianką Szydłowiec 1:1.
Gola dla koneckiej drużyny strzelił Piotr Gardynik.

- Gra była ostra, niczym w spotkaniu o punkty. Z meczu jestem zadowolony. Stworzyliśmy sobie więcej podbramkowych sytuacji od rywali. Jestem zadowolony z tego, jak zespół wygląda na tym etapie przygotowań. Będę szukał zawodnika, który uzupełni lukę po Romanie Babinie, który zostaje na Ukrainie - powiedział Waldemar Szpiega, trener Neptuna.

W sobotę, 27 lutego, o godzinie 12, na boisko przy ulicy Południowej Neptun podejmował grającą w czwartej lidze łódzkiej Pilicę Przedbórz.

Drugi nasz zespół Partyzant Radoszyce na boisku w Końskich pokonał grającego w łódzko-mazowieckiej trzeciej lidze Oskara Przysucha 3:1. Dwie bramki dla radoszyckiej drużyny zdobył Bartłomiej Papros, a jedną Robert Zagdan. - Przez pierwszy kwadrans dominowali goście. Od 15 minuty zaczęła nakreślać się nasza przewaga. Po przerwie graliśmy dużo lepiej od rywali. Myślę, że powinniśmy wygrać ten mecz znacznie wyżej - Jarosław Komisarski, trener Partyzanta.

Kolejny sparing radoszycki zespół rozegra w sobotę, 27 lutego, o godzinie 10. Na boisku przy ulicy Południowej w Końskich zmierzy się z Szydłowianką Szydłowiec.