Ciekawe transfery w Granacie Skarżysko-Kamienna. Wiosną drużyna będzie mocniejsza niż jesienią?

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
W przerwie zimowej W składzie czwartoligowego Granatu Skarżysko-Kamienna doszło do kilku ciekawych transferów. Wygląda na to, że zespół będzie mocniejszy niż jesienią.Kibice liczą na poprawę obecnej pozycji. Granat jest na siódmym miejscu z 30 punktami, i 14 straty do lidera, ale należy pamiętać, że skarżyski zespół miał dość niefortunny początek sezonu, kiedy przegrywał mecz za meczem. Po obiecującym inaugurującym sezon spotkaniu z Partyzantem Radoszyce wygranym 6:0 zaliczył potem pięć porażek z rzędu, co zaowocowało zmianą trenera z Piotra Dejworka na Marcina Kołodziejczyka. Potem wyniki były już znacznie lepsze.Na kolejnych slajdach zawodnicy, którzy zasilili drużynę oraz ci, którzy odeszli.Wkrótce zaprezentujemy pełną kadrę klubu.