Ciekawy turniej piłkarski w Zagnańsku. Zespoły Korona na drugim i trzecim miejscu

(SAW)
W Zagnańsku odbył się V Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Bartka drużyn z udziałem zawodników z rocznika 2006. Rywalizowało osiem zespołów. Drugie i trzecie lokaty zajęły zespoły Korony.

W turnieju zagrały: AP Zagnańsk, BKS Lublin, Stal Mielec, Resovia Rzeszów, UKS Raków Częstochowa, Siarka Tarnobrzeg, Korona I Kielce i Korona II Kielce,. Kieleckie drużyny prowadził Rafał Kruk. Zwyciężyła ekipa BKS Lublin, która w finale pokonała Koronę II 2:0. W sumie w turnieju zagrało 95 młodych piłkarzy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Wolski z Korony.

- Ciekawy turniej. Drużyny prezentowały dosyć wyrównany poziom o czym świadczą wyniki - przyznał Rafał Kruk, opiekun zespołów Korony.

Wyniki Korony. Korona II - AP Zagnańsk 4:0, Korona II - BKS Lublin 1:1, Stal Mielec - Korona II 0:1, Korona I - Siarka 4:0, Korona I - Raków Częstochowa 0:1, Resovia Rzeszów - Korona I 0:1.Półfinał. Korona I - BKS Lublin 2:3 w karnych, Korona II - Raków 2:1 w karnych. O 3 miejsce. Korona I - Raków 3:2. Finał: Korona II - BKS Lublin 0:2.

Końcowa kolejność: 1. BKS Lublin, 2. Korona II, 3. Korona I, 4. Raków, 5. Stal, 6. Resovia, 7. Siarka, 8. AP Zagnańsk.