Czarni Połaniec grają sparingi i testują

Dorota Kułaga
Czwartoligowy zespół Czarni Połaniec w pierwszym meczu kontrolnym przegrali z trzecioligowym Spartakusem Aureus Daleszyce 2:4 (0:3).

Bramki dla zespołu z Połańca zdobyli testowany Patryk Peret i Damian Skiba z karnego. Czarni zagrali w następującym składzie: Reczek - Ryguła, Załucki, Witek, Peret - Cecot, Meszek, Gilar, Wolan, Skiba - Kamiński oraz Muniak, Bandziorowski, Snopek.

Pożyteczny sprawdzian z mocnym rywalem
- Pierwsza połowa wyglądała tak, jakbyśmy się nie przebudzili z zimowego snu. Po przerwie było dużo lepiej. Zdobyliśmy dwie bramki, mieliśmy jeszcze kolejne okazje. Na pewno był to pożyteczny sprawdzian - powiedział Tomasz Kiciński, trener Czarnych Połaniec.

Reczek i Gilar testowani, Strojny i Krępa odchodzą
W jego zespole sprawdzani byli bramkarz Marcin Reczek i Piotr Gilar z Olimpii Pogoń Staszów, Patryk Peret z Gryfu Mielec. - Trenują z nami, będziemy ich sprawdzać w kolejnym sparingu i podejmiemy decyzję co do ich przydatności w naszym zespole - powiedział trener Tomasz Kiciński. Z Czarnych odeszli natomiast Filip Krępa - wyjazd na studia i Radosław Strojny - szuka klubu.

W piątek mecz kontrolny z Klimontowianką
Drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym Czarni rozegrają już w piątek (dzisiaj). Ich rywalem będzie grająca w klasie okręgowej Klimontowianka Klimontów, prowadzona przez trenera Adama Mażysza. Ten sparing odbędzie się w Woli Chorzelowskiej. Rozpocznie się o godzinie 18.30. -Myślę, że to również będzie dla nas pożyteczny sprawdzian - dodał trener Kiciński.