Czarni Połaniec na inaugurację rundy wiosennej w czwartej lidze wygrali ze Spartakusem Daleszyce 2:0 [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W pierwszym w  tym roku meczu w czwartej lidze Czarni Połaniec wygrali ze Spartakusem Daleszyce 2:0 (1:0) po bramkach Kamila Hula w 43 minucie i Damiana Bawora w 64 minucie. Czarni Połaniec - Spartakus Daleszyce 2:0 (1:0)Bramki: Kamil Hul 43, Damian Bawor 64.Czarni: Skowron - Witek, Wątróbski, Bażant, Misztal - Krępa, Ferens (84. Wiszniewski), Bawor, Kron - Łętocha (65. Kamiński), Hul (84. Tetlak).Spartakus: Kraiński - Pietrzyk, Kaleta, Stefański, Kawiński - Brożyna, Jeziorski, Skrzypek, Wychowaniec (75. Kraj), Raczyński - Maciejski.- Pierwsza połowa była wyrównana. Nie wykorzystaliśmy w niej rzutu karnego, jednak w końcówce udało nam się po ładnej akcji strzelić bramkę. Po przerwie mieliśmy kilka sytuacji, ale udało się wykorzystać tylko jedną - powiedział Marcin Reczek, drugi trener Czarnych Połaniec.- Mecz ustawiła pierwsza bramka strzelona nam w 43. minucie. W drugiej połowie za wszelką cenę staraliśmy się grać wysoko i odbierać piłki i to nam się udawało, ale rywale skutecznie się bronili. Drugim gole gospodarze zamknęli ten mecz  - mówił po meczu trener Spartakusa, Krzysztof Trela.W obu zespołach zagrali nowi zawodnicy, którzy doszli w przerwie zimowej. W Czarnych między innymi Kamil Hul, który wrócił po kilkumiesięcznej przerwie, a w Spartakusie Michał Jeziorski, który wrócił z Wisły Sandomierz. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęc z tego meczu autorstwa Tomasza Kaczmarczyka.  (MD, dor)
W pierwszym w tym roku meczu w czwartej lidze Czarni Połaniec wygrali ze Spartakusem Daleszyce 2:0 (1:0) po bramkach Kamila Hula w 43 minucie i Damiana Bawora w 64 minucie. Czarni Połaniec - Spartakus Daleszyce 2:0 (1:0)Bramki: Kamil Hul 43, Damian Bawor 64.Czarni: Skowron - Witek, Wątróbski, Bażant, Misztal - Krępa, Ferens (84. Wiszniewski), Bawor, Kron - Łętocha (65. Kamiński), Hul (84. Tetlak).Spartakus: Kraiński - Pietrzyk, Kaleta, Stefański, Kawiński - Brożyna, Jeziorski, Skrzypek, Wychowaniec (75. Kraj), Raczyński - Maciejski.- Pierwsza połowa była wyrównana. Nie wykorzystaliśmy w niej rzutu karnego, jednak w końcówce udało nam się po ładnej akcji strzelić bramkę. Po przerwie mieliśmy kilka sytuacji, ale udało się wykorzystać tylko jedną - powiedział Marcin Reczek, drugi trener Czarnych Połaniec.- Mecz ustawiła pierwsza bramka strzelona nam w 43. minucie. W drugiej połowie za wszelką cenę staraliśmy się grać wysoko i odbierać piłki i to nam się udawało, ale rywale skutecznie się bronili. Drugim gole gospodarze zamknęli ten mecz - mówił po meczu trener Spartakusa, Krzysztof Trela.W obu zespołach zagrali nowi zawodnicy, którzy doszli w przerwie zimowej. W Czarnych między innymi Kamil Hul, który wrócił po kilkumiesięcznej przerwie, a w Spartakusie Michał Jeziorski, który wrócił z Wisły Sandomierz. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęc z tego meczu autorstwa Tomasza Kaczmarczyka. (MD, dor) Fot. Tomasz Kaczmarczyk
W pierwszym w tym roku meczu w czwartej lidze Czarni Połaniec wygrali ze Spartakusem Daleszyce 2:0 (1:0) po bramkach Kamila Hula w 43 minucie i Damiana Bawora w 64 minucie. - Pierwsza połowa była wyrównana. Nie wykorzystaliśmy w niej rzutu karnego, jednak w końcówce udało nam się po ładnej akcji strzelić bramkę. Po przerwie mieliśmy kilka sytuacji, ale udało się wykorzystać tylko jedną - powiedział Marcin Reczek, drugi trener Czarnych Połaniec. - Mecz ustawiła pierwsza bramka strzelona nam w 43. minucie. W drugiej połowie za wszelką cenę staraliśmy się grać wysoko i odbierać piłki i to nam się udawało, ale rywale skutecznie się bronili. Drugim gole gospodarze zamknęli ten mecz - mówił po meczu trener Spartakusa, Krzysztof Trela. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania autorstwa Tomasza Kaczmarczyka.