Czarni Połaniec rozgromili Kmitę Zabierzów

KAR
Czarni Połaniec (z piłką Mariusz Szymański) rozgromili Zabierzowskiego Kmitę 5:0.. fot. Kamil Markiewicz
Czarni na zakończeniu rundy jesiennej pokonali przed własną publicznością Kmitę Zabierzów 5:0.

Czarni Połaniec - Kmita Zabierzów 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Paweł Meszek 37 min., 2:0 Piotr Kamiński 40, 3:0 Dariusz Maruszewski 50, 4:0 Kamiński 65, 5:0 Paweł Cecot 76.

Już od 25 minuty Czarni mogli objąć prowadzanie, ale po strzale Adriana Gębalskiego piłka trafiła w poprzeczkę. W 37 minucie Paweł Meszek przejął piłkę w środku boiska i strzałem z 18 metrów pokonał bramkarza gości. W 40 minucie Rafał Mikoda zagrywał do Piotra Kamińskiego, który strzałem z siedmiu metrów umieścił piłkę w bramce Kmity. W 50 minucie Kamiński wrzucał piłkę w pole karne, wyskoczył do niej Dariusz Maruszewski, który strzałem głową zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy. W 65 minucie po indywidualnej akcji drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Kamiński. W 76 minucie Kamiński podał do Pawła Cecota, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gościu ustanawiając wynik spotkania na 5:0.