Czarnocin zdobył punkt w Kluczewsku

(KAR)
W niedzielnych spotkaniach drugiej grupy klasy B, LZS Czarnocin zremisował na wyjeździe z GKS Kluczewsko 1:1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Nasza drużyna prowadziła od 65 minuty po trafieniu Pawła Gruszki. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 85 minucie.

Victoria 2015 Skalbmierz uległa u siebie Wiernej II Małogoszcz 1:6. Gola dla naszej drużyny w 20 minucie strzelił Krzysztof Witek. Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2.

W niedzielę, rozegrana zostanie ostania kolejka rundy jesiennej. O godzinie 13, LZS podejmował będzie Dąb Nagłowice, a Victoria 2015 zagra na wyjeździe z Deko Strunobet Włoszczowa.