Cztery bramki Wichra po przerwie. Trafił też trener

/Dor/
Przemysław Ryński zdobył jedna z bramek dla Wichra.
Przemysław Ryński zdobył jedna z bramek dla Wichra. Archiwum
W meczu grupy pierwszej klasy A Wicher Miedziana Góra pokonał drużynę Piasta Chęciny 4:2.

Wicher Miedziana Góra – Piast Chęciny 4:2 (0:2)
Bramki:
Przemysław Ryński 70, Jakub Wałek 71, Mateusz Łukasiewicz 78, 85 – Maciej Wilczak 28 z karnego, Łukasz Cieślikiewicz 32.
Wicher: Głuch – Budzowski, Salwa (70. Gałecki), Krupski, Opara – Ryński (85. S. Pałka), Łebek, Łukasiewicz, Foderowicz (59. Wałek), Łyczek (35. E. Pałka) – Drej (30. Zapała).

W 30 minucie urazu mięśnia dwugłowego doznał Hubert Drej. Czeka go około dwóch tygodni w występach na boisku.

- W pierwszej połowie po indywidualnych błędach straciliśmy dwie bramki. Duża mobilizacja była w przerwie meczu i zupełnie inna druga połowa w naszym wykonaniu – powiedział Przemysław Ryński, grający trener zespołu Wicher Miedziana Góra.