Cztery gole Fałka. Komplety wyników i opisy meczów Klasy B, grupy I

Redakcja
Skutecznością popisał się Marek Fałek z AZS WSU Kielce, który strzelił Victorii Mniów cztery gole.

Lubrzanka II Kajetanów - Leśnik Zagnańsk 1:3 (1:2), Z. Foks 35 - Kostur 20, Dąbrowski 25, Piwko 90.
Lubrzanka II: Trela - Z. Foks, G. Foks, Wrona, Stokowiec - Nawara, Król, Jaworski, Cudziło - Urbaniec.
Lubrzanka nie skompletowała składu i zagrała w "dziesiątkę", ale długo mecz był wyrównany. Przy stanie 1:2 gospodarze mieli kilka okazji do wyrównania, ale dali sobie strzelić gola w ostatniej minucie.

ULKS Łączna - Orlicz II Suchedniów 5:3 (3:0), Pastuszka 16, 27, 80, S. Wójcik 29, Kłys 55 - Janyst 47, Wojtasiński 60, Zegadło 65.
ULKS: Drabik - Bąk, Dudek (75. Ćwiek), Kowalski, A. Wójcik - Kłys (85. Wasiak), S. Wójcik, Machnik (70. Telka) - Burys, Miller, Pastuszka.
Orlicz II: Zieliński - Magdziarz, Wojtasiński, Janyst, Kozera - Zegadło, Dulęba, Kaczmarski, Milcarz (46. Przeworski) - Porębski, Miernik.
Widowiskowy mecz, szybka gra, dużo sytuacji i parad bramkarskich, szczególnie Drabika.

AZS WSU Kielce - Victoria Mniów 7:1 (3:0), Marek Fałek 6, 70, 88, 90. Kołomański 15, Januchta 35, Hałat 80 - Kraszewski 89.

Gród Ćmińsk - Polonia Białogon 3:0 (0:0), Zagdan 46 z karnego, 59, Sadza 74.
Przerwa w meczu trwała 25 minut, bo ulewa spowodowała konieczność poprawienia linii.