Cztery medale Piotra Nowaka na mistrzostwach Polski w Chorzowie

/KAR/
Aż cztery medale wywalczył zawodnik Karimy Prząsław - Piotr Nowak podczas rozgrywanych w Chorzowie mistrzostw Polski seniorów w łucznictwie.

Łucznik Karimy został wicemistrzem Polski. Już w eliminacjach zawodnik Karimy Prząsław udowodnił, że był bardzo dobrze przygotowanych do tych mistrzostw zajmując drugie miejsce z wynikiem 1303 punkty. Piotr Nowak wywalczył aż trzy "małe" medale za poszczególne odległości: złote: na 70 i 50 metrów oraz srebrny na 30 metrów. W finałowym indywidualnym strzelaniu łucznik Karimy przegrał z Jackiem Prociem ze Strzelca Legnica dopiero po dogrywce 8:10 i ostatecznie zdobył srebrny medal. - Jestem bardzo zadowolony ze swojego startu. Ogólnie przywiozłem cztery medale, co moim zdaniem jest bardzo dobrym wyniki - mówi Piotr Nowak, łucznik Karimy Prząsław.