Cztery medale zapaśniczek Czarnych Połaniec na zawodach w Zgierzu. Czwarte miejsce w punktacji klubowej [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Zapaśniczki Czarnych Połaniec dobrze wypadły na zawodach w Zgierzu.
Zapaśniczki Czarnych Połaniec dobrze wypadły na zawodach w Zgierzu. Fot. Archiwum klubu
W Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zgierzu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach kobiet.

Pomimo związanych z pandemią ograniczeń, dziewczęta z Połańca zademonstrowały wysoką formę, świadcząca o tym, że nawet w tak trudnych warunkach, nie zapominają o treningach i na serio przygotowują się do każdej imprezy sportowej. Dowodem tego dobrego przygotowania stały się medale, których dziewczyny przywiozły do Połańca aż cztery.

Brązowe medale wywalczyły: Natalia Szkwarek w kategorii wagowej do 39 kg, Natalia Maj w kategorii do 46 kg, Monika Laska i Daria Bańkowska w kategorii wagowej do 62 kg . Pozostałe dziewczęta zajęły: Natalia Przekota 5-miejsce, Oliwia Kalita 7-miejsce, Olga Tomasik 8-miejsce, Natalia Brzezińska 8-miejsce, Diana Żyła 12-miejsce.

W klasyfikacji generalnej dziewczęta z MKS Czarni Połaniec na 17 występujących zespołów uplasowały się (podobnie jak występujący dzień wcześniej chłopcy) na miejscu 4 z sumą zdobytych 11 punktów.
Gratulujemy wszystkim startującym, a także ich trenerom: Wiktorowi Skrobaczowi oraz Tadeuszowi Szkwarkowi