Cztery medale zawodników Klubu Kick Boxing Kielce

/dor/
Kieleccy zawodnicy dobrze wypadli na zawodach w Czudec.
Kieleccy zawodnicy dobrze wypadli na zawodach w Czudec. S. Stachura
Cztery medale zdobyli zawodnicy Kick Boxing Kielce na Mistrzostwach Polski Południowej Juniorów i turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kadetów, które odbyły się w Czudec koło Rzeszowa.

W mistrzostwach wystartowało 55 zawodników z 15 klubów. Rywalizowali oni w odmianach semi i light contact. Z dobrej strony pokazali się dwaj reprezentanci kieleckiego klubu. Paweł Woźniak (kategoria 52 kg) zdobył złote medale w odmianach light contact i semi contact. Grzegorz Kosowski (57 kg) w obu odmianach wywalczył brązowe "krążki".