Cztery zwycięstwa lekkoatletów Słoneczka Busko-Zdrój!

(ALI)
Mateusz Wróbel i Patrycja Banaś zdobyli cztery "złota" w Łodzi.
Mateusz Wróbel i Patrycja Banaś zdobyli cztery "złota" w Łodzi. ADAM LIGIECKI
To był znakomity występ młodych lekkoatletów buskiego Słoneczka. Patrycja Banaś i Mateusz Wróbel na sobotnich zawodach w Łodzi zdobyli cztery złote medale.

Mateusz wygrał bieg na 300 metrów, bijąc rekord Polski młodzików - wynikiem 34,89 sekundy. Był także pierwszy na "setkę" (11,63 sekundy). Patrycja zwyciężyła w biegach dziewcząt. Na 100 metrów wyrównała rekord życiowy (12,76), zaś na 300 metrów poprawiła "życiówkę" - na 42,31 sekundy.

W ostatni weekend września Patrycja Banaś i Mateusz Wróbel wystartują w mistrzostwach Polski w Radomiu.