Czwarta liga. Lider Olimpia Pogoń Staszów gromi Hetmana Włoszczowa (ZDJĘCIA Z MECZU)

Radość piłkarzy Olimpii Pogoni Staszów po strzeleniu kolejnego gola w meczu z Hetmanem Włoszczowa. Włodzimierz Łyżwa
Olimpia Pogoń Staszów, lider czwartej ligi rozgromiła na własnym boisku Hetmana Włoszczowa aż 6:1, prowadząc do przerwy 6:0.

Wierna Małogoszcz - Alit Ożarów 2:5 (2:0),
Mateusz Fryc 14, Paweł Rogula 34 dla Wiernej.
Olimpia-Pogoń Staszów - Hetman Włoszczowa 6:1 (6:0),
Hubert Laskowski 5, 20, 23, Patryk Kukiełka 15, 35, 43 - Patryk Krzysztofik 61,

Olimpia Pogoń: Marzec - Guz (56 Fudalewski), Kula, Rzepa, Bożęcki, Rozmysłowski (Wołczyk), Laskowski (58 Kumański), Malec, Kukiełka (78 Tekiel), Uniat, Baczewski.
Hetman: Gieroń - Wroński, Rajek (77 Rak), Minor (36 Krzysztofik), Chuptyś (86 Wargadzki), Jarmuda, M. Małek, Walasek (24 Cholerzyński), G. Małek, Samek (67 Gwóźdź), Winckowicz.

Od pierwszej minuty zaiskrzyło na boisku. Kości zaczęły trzeszczeć. Po kilku minutach zaczął się koncert gry lidera, Olimpii Pogoni.
Podopieczni trenera Pawła Czai zaczęli zdobywać bramki jak na zawołanie. Trzy pierwsze branki, jednak obciążają konto bramkarza Hetmana. Przy pierwszym golu, piłkę miał na rękach golkiper Albert Gieroń, ale przepuścił ją do siatki.
Drugi i trzeci gol, to kolejne prezenty bramkarza gości. Gospodarzom było mało goli i jeszcze trzy razy zmusili do kapitulacji Alberta Gieronia. Bardzo zdenerwowany trener Hetmana, Jacek Pawlik, jeszcze przed przerwą dokonał dwóch zmian w swoim zespole. Pod koniec pierwszej połowy, po strzale głową Patryka Krzysztofika piłka trafiła w poprzeczkę.
W 51 minucie, w polu karnym faulowany był Adrian Uniat przez bramkarza Hetmana i sędzia wskazał na 11 metr. Samo poszkodowany podszedł do piłki i bramkarza gości obronił strzał gracza gospodarzy.
W 61 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Staszowa znalazł się Patryk Krzysztofik i skierował futbolówkę do siatki.
Od 74 minuty, Olimpia Pogoń grała w 10, po tym jak czerwoną kartką został ukarany (dwie żółte), Adrian Uniat.