Czwarta liga świętokrzyska. Partyzant Radoszyce wysoko przegrał z Granatem w Skarżysku-Kamiennej

Fragment meczu, Granat - Partyzant.
W meczu ósmej kolejki czwartej ligi, Partyzant Radoszyce przegrał 0:3 z Granatem w Skarżysku-Kamiennej.

Granat - Partyzant 3:0 (2:0),
Krzysztof Rzeszowski 25, Błażej Miller 32, Damian Szyszka 62. Unia Sędziszów - Hetman Włoszczowa 0:0.
Partyzant: Kaszuba – Markowicz, Pańczyk (86. Szustak), Morgaś, Kos, Majewski, Sosiński (63. Nieszporek), Samburski, Miśtal, Śliwka, Dymek

Granat przez cały mecz przeważał i wygrał w przekonującym stylu. Goście próbowali przeciwstawić się nieustępliwością i twardą grą, ale na bardziej finezyjnie, a przede wszystkim skutecznie grających gospodarzy było to za mało. Przez pierwsze 25. minut na boisku trwała walka w środku pola, mało było sytuacji bramkowych. Dopiero w 25. minucie gospodarze zagrozili bramce rywali i od razu skutecznie, Kamil Uciński podał do Krzysztofa Rzeszowskiego, a ten strzałem po długim słupku pokonał bramkarza Partyzanta.
Chwilę później gości mogli wyrównać, strzał jednego z zawodników rywali trafił w słupek. W 32. minucie padła kolejna bramka dla Granatu, Marcin Kołodziejczyk idealnie dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Błażej Miller i strzałem głową wpakował piłkę do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzenie gospodarzy 2:0.
Początek drugiej połowy dla gości, który szybko chcieli strzelić bramkę kontaktową, w 55. minucie byli blisko trafienia do bramki Wnukowskiego, ale nie wykorzystali dobrej okazji. W 63. minucie gospodarze podwyższyli stan spotkania, Marcin Kołodziejczyk w swoim stylu dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, w polu karnym najwyżej wyskoczył Damian Szyszka, które strzałem głową pokonał golkipera gości. Do końca spotkania Granat kontrolował sytuację na boisku i odniósł zasłużone zwycięstwo.