Czwarta liga świętokrzyska. Waleczna Klimontowianka Klimontów przegrała 2:3 z Naprzodem w Jędrzejowie

W meczu czwartej ligi świętokrzyskiej, Klimontowianka Klimontów przegrała 2:3 z Naprzodem w Jędrzejowie.

Naprzód Jędrzejów - Klimontowianka Klimontów 3:2 (2:0),
Bartłomiej Sputo, Karol Gilewski, Karol Mojecki - Kewin Pyza, Adrian Bernyś.
Klimontowianka: Majchrowski (65 Kaczor) - Mateusz Miłek, Orłowski (68 Kuranty), Gach, Jaworski, Bernyś, Maciej Miłek (46 Szymański), Stępień (61 Mikosa), Wiśniewski (55 Pyza), Wójcik.

W 65 minucie w zderzeniu w polu karnym Klimontowianki, bramkarza gości Patryka Majchrowskiego z Karolem Piechotą obrońcą Naprzodu, obaj z ranami na głowie zostali odwiezieni do szpitala. Jak nam powiedział Krzysztof Michalski, kierownik Naprzodu nie są to groźne urazy.

- Prowadziliśmy już 3:0. Goście strzelili dwa gole i zrobiło się trochę nerwowo. Udało się jednak dowieźć wygraną do końca meczu - mówił po jego zakończeniu Grzegorz Opara, trener zespołu z Jędrzejowa.
W 68 minucie na boisku w zespole Klimontowianki pojawił się trener Jacek Kuranty.
W samej końcówce meczu, bardzo dogodną okazję do wyrównania zaprzepaścił Michał Mikosa, który z 10 metrów fatalnie przestrzelił.