Czwarta liga. Wygrane GKS Nowiny i Lubrzanki Kajetanów, porażki ŁKS Probudex Łagów i Łysicy Bodzentyn

W meczach czwartej ligi, GKS Nowiny pokonał Naprzód Jędrzejów, Lubrzanka Kajetanów pokonała Olimpię Pogoń Staszów. Przegrał ŁKS Łagów z Alitem w Ożarowie i Łysica Bodzentyn na własnym boisku z Wierną Małogoszcz.

GKS Nowiny - Naprzód Jędrzejów 3:0 (1:0),
1:0 Radosław Szmalec 44, 2:0 Mateusz Dziubek 55, 3:0 Mateusz Sołtysiak 88.
GKS Nowiny: Mech — Dziubek (90 Sołtysiak), Bujak, Krzymieński, Wojtal (85 Matachowski), Cichoń, Ślefarski, Papka, Kuzincow, Szmalec, Olearczyk (70 Gębalski).
Naprzód: M. Nawrot — Butenko, Kowalczyk, Owczarek (87 F. Nawrot), Olszewski, Kasza (65 Radziejewski), Rybicki (55 Iwański), Maciejewski, Sputo, Gilewski (78 Foremnik), Mojecki.

Pewna wygrana podopiecznych trenera Mariusza Ludwinka. Pierwsza bramka padła po składnej akcji całego zespołu i strzale Radosława Szmalca. Na początku drugiej połowy na 2:0 po kontrze i sytuacji sam na sam podwyższył Mateusz Dziubek. W samej końcówce podwyższył na 3:0 Mateusz Sołtysiak.
Naprzód kończył mecz z ... 9. W 80 minucie czerwoną kartką został ukarany Karol Gilewski, a w 84 minucie Łukasz Olszewski, konsekwencja dwóch żółtych.
Po meczu ogromne pretensje do pracy sędziów mieli działacze z Jędrzejowa.

Alit Ożarów - ŁKS Probudex Łagów 4:0 (3:0),
Jacek Rożek 4, Patryk Niziołek 6, Patryk Marzec 11, Wojciech Skrzyniarz 67.

ŁKS Łagów: Majewski — Majcherczyk, Markowicz, Kaleta, Rusiecki (71 Biesiada), Jaworek (30 Gadowski), Basąg, Bujakowski, Malinowski, Dudzik, Jaskuła (86 Czajkowski).

Już po zaledwie 11 minutach gry podopieczni trenera Tadeusza Krawca prowadzili 3:0. Zanosiło się na pogrom Łagowa, ale skończyło się tylko na czterech bramkach.

Lubrzanka Kajetanów - Olimpia Pogoń Staszów 4:1 (0:1),
Marcin Orliński 59, Patryk Zawierucha 68, Karol Zwierzyński 77, Bartłomiej Bęben 85 - Krzysztof Baczewski 27.

Lubrzanka: Dudek — Zawierucha, Cedro (85 Kosela), Foks (90 Kozubek), Gajos, Gaj, Czeneszkow, Grzejszczyk, Zwierzyński, Bęben, Kopyciński (55 Orliński).

Sensacyjny wynik w Kajetanowie. Lider tabeli do 60 minuty kontrolował grę i prowadził 1:0.
Ostatnie dwa kwadranse gry, to dobra i skuteczna gra podopiecznych trenera Dariusza Kozubka i cztery gole.
- Jestem mega zadowolony z postawy zawodników - mówił po meczu szkoleniowiec Lubrzanki.

Łysica Bodzentyn - Wierna Małogoszcz 0:2 (0:0),
Mateusz Fryc 75, Michał Bała 87 z karnego.

Łysica: Wróblewski — Pietrzyk, Rak, Detka, Czerkaszyn, Cielibała, Ryba, Dulęba (75 Chrzanowski), Hajduk, Kalista , Jaros.

Od 33 minuty Wierna grała w 10, po tym jak dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Wiktor Soboń.