Czwarta porażka AZS Politechniki Świętokrzyskiej

kw
Podopieczni Stanisława Dudzika przegrali czwarty mecz w drugiej rundzie rozgrywek III ligi. fot. Sławomir Stachura
Koszykarze AZS Politechniki Świętokrzyskiej przegrali czwarty mecz w drugiej rundzie rozgrywek trzeciej ligi koszykarzy. Wczoraj podopieczni Stanisława Dudzika ulegli liderowi AGH w Krakowie 51:72.

AZS AGH Kraków - AZS Politechnika Świętokrzyska 72:51 (17:14,16:15,24:11,15:11)

AZS Politechnika: Kowalski 3, Cymbalak 4, Jastrząb 10, Sikora 2, Foltyn 4, Strzałka 14, Paluch 4, Borowicki 10, Osuch 0, Głębicki 0.

W pierwszych dwóch kwartach kielczanie toczyli wyrównany bój z liderem rozgrywek. W przerwie przegrywali tylko 29:33.

- AGH odskoczył nam w trzeciej kwarcie, kiedy sędziowie po kontrowersyjnych decyzjach dali nam trzy faule techniczne - powiedział Stanisław Dudzik.

Drugi mecz grupy walczącej o awans do II ligi: Siemaszka Piekary - Cracovia zakończył się po zamknięciu tego numery gazety.