Dalin Myślenice - Juventa Perfopol Starachowice 2:2

/dor/
Po niespełna dziesięciu minutach Juventa Perfopol prowadziła 2:0, ale z Myślenic ostatecznie wróciła z punktem.

Bramki: 0:1 Dariusz Anduła 2 min., 0:2 Łukasz Gruszczyński 9, 1:2 Jakub Górecki 32, 2:2 Dawid Kałat 65.

Juventa Perfopol: Wróblewski 6 - Stępień 6, Sado 5, Gębura 5, Kupczyk 5 - Ł. Pyszczek 3 (46 Tobiszewski 4), Wójtowicz 7, Gruszczyński 6 (78 Wójcik nie klas.), Kopeć 5 (62 Kidoń 1), Płusa 5 - Anduła 8.

Kartki: żółte: Kopeć, Anduła (Juventa). Sędziował: Mariusz Wrażeń z Nowego Sącza. Widzów: 80.

-Zaczęliśmy z wysokiego "C" - mówił po meczu Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol. Pierwsze dwie akcje przyniosły jego drużynie bramki. W 2 minucie pięknym strzałem z narożnika pola karnego popisał się Dariusz Anduła - było to jego 19 trafienie w tym sezonie. Na 2:0 w 9 minucie podwyższył Łukasz Gruszczyński. Przy stanie 2:2 goście mieli dwie okazje, żeby zadać decydujący cios, ale nie wykorzystał ich Artur Kidoń.