Dalin Myślenice - Łysica Akamit Bodzentyn 1:2

/KAR/
Wicelider rozgrywek Łysica Akamit Bodzentyn pewnie pokonała na wyjeździe niżej notowanego Dalina Myślenice. Wygrana mogła być wyższa, ale podopieczni trenera Bogusława Dąbrowskiego nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji na strzelenie bramek.
Dalin Myślenice - Łysica Akamit Bodzentyn 1:2 (0:1)

Bramki:
0:1 Piotr Pawłowski 38 min., 0:2 Karol Drej 84 dla Łysicy.

Dalin: Dziedzic - Tokarz, Banaszkiewicz, Cygal, Senderski - Masiuda, Biel (46 Niedźwiedź), Kaczor (65 Madej), Litewka - Kostruch (54 Papież), Górka.

Dymanowski 7 - Cichoń 8, Kardas 7, Szymoniak 7, Płusa 7 - Paprocki 8, Drej 7 (82 Gołąbek nie klas.), Pawłowski 7, D. Gardynik 5 (65 Fortuna 3) - Michta 6 (73 Mojecki 2), P. Gardynik 6 (60 Ubożak 3).

Kartki: żółte: Dziedzic (Dalin); D. Gardynik, Ubożak (Łysica). Widzów: 250.

Od początku spotkania goście byli zespołem dominującym, ale dopiero w 35 minucie udowodnili to, obejmując prowadzenie. Piotr Pawłowski, po dośrodkowaniu Krystiana Płusy, strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy Damiana Dziedzica. Przed przerwą goście mogli podwyższyć wynik spotkania. W 42 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Piotr Gardynik przedłużył głową podanie do Szymona Michty, a ten strzałem z siedmiu metrów trafił wprost w bramkarza Dalinu.

Druga połowa meczu wyglądała podobnie do pierwszej. Łysica przeważała na boisku, a Dalin szukał szansy na zdobycie bramki z kontrataku. W końcówce, goście mieli kilka dogodnych okazji na zdobycie drugiej bramki. W 84 minucie Karol Drej, po dośrodkowaniu Przemysława Cichonia, podwyższył wynik spotkania na 2:0 dla gości. Dwie minuty później Piotr Fortuna próbował przelobować bramkarza gospodarzy, ale piłka przeleciała obok bramki.

W doliczonym czasie gry gospodarze strzelili honorowego gola. Po indywidualnej akcji sytuację sam na sam z golkiperem Łysicy Tomaszem Dymanowskim, wykorzystał Maciej Papież.